Nadaljuje se serija prijateljskih tekem članske ekipe, ki je včeraj gostovala v Gorici

Tudi včerajšnja tekma je pokazala, da se prvenstvo zelo hitro bliža, saj sta ekipi nastopili v skoraj najmočnejših postavah. Manjkali so le igralci, ki bi se morali pripeljati preko Razdrtega katerim sta močan veter in prometna nesreča onemogočili prihod na tekmo. Tudi pristop do igre je bil bistveno drugačen kot prejšnji teden na Škofijah, kar je prineslo mnogo bolj izenačeno in zanimivo srečanje.
Trenerja sta se dogovorila, da bo tekma trajala tri tretjine po 20 minut. Prva je popolnoma pripadla Bronxom kateri so povedli z 0:2 in 1:3 ter na koncu dovolili domačim, da so rezultat znižali na 2:3.
Druga tretjina je bila še bolj trda in izenačena na koncu le te pa je na semaforju bil izpisan rezultat 4:4.
Zadnja pa je pripadla domačim igralcem, kateri so po izenačenju na 5:5 pokazali več zbranosti in na koncu tekme slavili z 8:5.
Serija pripravljalnih tekem se nadaljuje v četrtek v Izoli proti tamkajšnjem prvoligašu.