Odličen uvod v sezono za mlade Bronxe iz selekcije U-18

Mladi Bronxi so se v Kopru najprej pomerili z Oplastom iz Kobarida. Po začetni prevladi gostov so uredili svoje vrste in tik pred polčasom povedli. V drugem delu so hitro dosegli še dva zadetka in rešili vprašanje zmagovalca.

Postava:
Štorgel (V), Klabjan, Kocjančič (K), Lapornik, Zerbo, Bukovac, Blaževič, Delgiusto, Viler.

Strelci: 1:0 Delgiusto (12), 2:0 Zerbo (14), 3:0 Lapornik (14), 3:1 Ivančič (16), 4:1 Viler (20), 5:1 Viler (20).

V drugi tekmi je bila nasprotnik naših fantov ekipa Black & White. Bronxi so celo tekmo prevladovali, zmago pa so si priigrali že v prvi minuti srečanja, ko je dva krat zadel Zerbo. V nadaljevanju so svojo premoč kronali še s štirimi zadetki in zabeležili visoko zmago.

Postava:
Jurdana (V), Klabjan, Kocjančič (K), Lapornik, Zerbo, Bukovac, Blaževič, Delgiusto, Viler.

Strelci: 1:0 Zerbo (1), 2:0 Zerbo (1), 3:0 Delgiusto (19), 4:0 Lapornik (23), 5:0 Lapornik (23), 6:0 Kocjančič (24)