Mladinci vzeli tri točke v Kobaridu

Napovedi, da bo naša mladinska ekipa letos konkurenčna ostalim se že uresničujejo. Če je prejšnji teden Vrhniki še uspelo tesno zmagati naše fante je že danes tudi rumeno modra ekipa osvojila svoje prve tri točke. V dvorani v Kobaridu so mladi Bronxi ugnali gostitelja s 3 proti 4.

Oplast je sicer povedel a so Bronxi do polčasa rezltat obrnili v svojo korist (1-2). V drugem delu so domači uspeli izenačiti nato pa so Bronxi z dvema zadetkoma odločili tekmo v svojo korist. Zadetek domačih v 40 minuti ni mogel več spremeniti ničesar in Bronxi so se veselili prestižne zmage v primorskem derbiju. Naslednji teden so mladinci prosti zato pa s prvenstvom pričenjajo kadeti in zlata selekcija U15. Oboji bodo naslednji konec tedna igrali doma kar bo izvrstna priložnost, da si jih ogledamo v živo.