Nova domača zmaga Bronxov

Bronxi so visoko premagali Ivančno Gorico in vknjižili nove tri točke.

Tudi na drugi tekmi, ki so jo odigrali v domači dvorani so Bronxi zabeležili visoko zmago. Tokrat so premoč rumeno modrim morali priznati igralci Ivančne gorice. Dvomov o zmagovalcu tekme ni bilo niti v enem trenutku. Bronxi so celotno srečanje pritiskali na gostujočo obrambno vrsto tako da varovanci trenerja in igralca Gačnika niso mogli razviti igre. Svojih par minut so doživeli le v drugem polčasu, ko so uspeli izzid znižati na 5-2, to pa je bilo tudi vse kar so lahko storili ta večer.

Nasprotno bi zmaga domačih lahko bila tudi višja. Škoda je zamujenih priložnosti s katerimi bi se med strelce lahko vpisali tudi nekateri manj izkušeni igralci. Med ostalim so domači zadeli tudi 4 vratnice, nekaj krat pa je tudi gostujoči vratar rešil skoraj da nemogoče. Visoko vodstvo je domači ekipi omogočilo, da so znova konkretno minutažo dobili tudi naši mladi igralci in tudi tokrat so se kar lepo odrezali. Še enkrat več pa je bil najbolj razpoložen za doseganje zadetkov kapetan Nik Zajc, kateri je kar štiri krat premagal gostujočega vratarja. Sledi gostovanje pri novincu v Škofji Loki, kjer si Bronxi želijo nadaljevati pozitivni niz nabiranja prvenstvenih točk.