Futsal magazin

Še en Futsal magazin, ki bo zagotovo zanimiv za pristaše Bronxov. Ogledamo si namreč lahko kako so se naši fantje na zadnji prvenstveni tekmi prve članske lige upirali Litiji, ki je ravno na tej tekmi predstavila svoje Brazilske okrepitve. Res, da sta Brazilca dosegla kar 5 zadetkov, vendar je res tudi to, da so naši fantje dve tretjini tekme držali aktiven rezultat 3-2. Tako, da je šele zaključek srečanja tehtnico nagnil na stran domačinov. Vsekakor pa veseli dejstvo, da so v vrstah Bronxov debitirali kar štirje mladinci, ki so konkretno minutažo zelo dobro izkoristili.

Rubrika 25 tekem za 25 let je bila v tej sezoni že nekaj krat namenjena našem klubu. Koko tudi ne, če pa se je v naši 32 letni zgodovini nabralo toliko pomembnih dogodkov, da bi lahko z lahkoto pokrili vseh 25 oddaj. Tokrat se vračamo v leto 2009 na še en vroči derbi med Bronxi in Izolo. Tekmo iz Izole, ki si jo boste lahko ogledali, so za razliko od prej predvajanih dobili Izolani. Vse zapisano si lahko ogledate na tej povezavi.